CCtools


CCtools logoCCtools je sada doplňkových nástrojů pro BIM aplikaci Autodesk Revit vyvinutá společností cadconsulting, spol. s r. o.

Tato sada nástrojů zefektivňuje práci projektantům a usnadňuje práci BIM manažerům. Nástroje byly vyvinuty v návaznosti na reálné potřeby projektantů při snaze minimalizovat opakující se činnost.

CCtools pro Revit

Nástroje CCtools nevkládají do BIM modelu žádný další kód a využívají standardní nástroje Revitu. Model, na kterém se pracuje s nástrojem CCtools tedy zůstává 100% kompatibilní.

Náměty pro vylepšení doplňku a případné chybičky prosím zasílejte na cctools@cadconsulting.cz.

CCtools jsou určeny pro Autodesk Revit verze 2015, 2016 a 2017.

 Licence
  • Licence CCtools je nepřenosná a je vázána na počítač a verzi aplikace Autodesk Revit.
  • Aktualizace zakoupené verze je zdarma. V případě nových vývojových verzí CCtools obsahující nové funkce a nástroje si lze tyto předplatit pomocí udržovací licence.
  • Pro držitele licencí, kteří přechází na vyšší verzi Revitu je určena zvýhodněná cena v podobě udržovací licence.
  • Trial verzi prozatím neposkytujeme, pokud však máte zájem aplikaci vyzkoušet, kontaktujte nás.
  • Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH

Cena za licenci
Nástroje pro: AS TZB AS a TZB
1–10 licencí 2 700 Kč 2 700 Kč 4 000 Kč
11–20 licencí 2 200 Kč 2 200 Kč 3 300 Kč
21 a více licencí 1 800 Kč 1 800 Kč 2 700 Kč

Podívejte se, co vše umí

CCtools

CCtools FREE


BIM nás baví, a jelikož rádi pomáháme a šetříme čas architektům i projektantům, tak jsme se rozhodli uvolnit i verzi CCtools FREE ve které najdete vybrané  funkce CCtools. CCtools FREE obsahují nástroj Dveře, který doplňuje funkcionalitu Revitu o rozlišení otevíravosti dveří na levé a pravé. Tento nástroj uplatníte v rámci vykazování stavebních prvků, zejména dveří, kdy je vhodné vykazovat jejich otevíravost. CCtools FREE je kompatibilní s Autodesk Revit verze 2015, 2016 a 2017.

CCtools FREE je ZDARMA.

 

Nástroj se aktivuje se tehdy, pokud jsou do projektu načteny alespoň jedny dveře obsahující sdílený parametr PRAVÉ NEBO LEVÉ. Dveře, které tento parametr neobsahují, nástroj nekontroluje. Ke změně hodnoty v parametru PRAVÉ NEBO LEVÉ (tedy ke změně v bublině i výkazu) dochází okamžitě při změně otevíravosti dveří.

Výsledná hodnota parametru PRAVÉ NEBO LEVÉ je závislá na nastavení uvnitř každé rodiny dveří. Jedná se o parametry typu ZKRATKA DVEŘÍ LEVÉ a ZKRATKA DVEŘÍ PRAVÉ. Pro označení pravé či levé varianty dveří tak lze zapsat libovolný textový řetězec (standardně „L“ a „P“, ale také například „DL“ a „DP“ pro dvoukřídlé varianty nebo lze takto řešit i jazykovou mutaci dokumentace – např. v angl. „L“ a „R“).

CCtools – Dveře – Otevíravost

Získejte CCtools FREE

ZDARMA

Part of CCtool logo is designed by Freepik and distributed by Flaticon.

Buďte v obraze a sledujte náš

facebook