„Máme rádi výzvy a tou výzvou jste Vy a Vaše projekty. Přesvědčte se!“


KDO JSME

Jsme konzultační společnost zaměřená na implementace BIM technologie. O BIMu víme vše. Jsme partnerem Odborné rady pro BIM a jsme součástí Autodesk Developer Network. Zaměřujeme se hlavně na technologii Autodesk Revit. Poradíme Vám ale i s jinými aplikacemi, jako Autodesk Navisworks či AutoCAD Civil 3D. Působíme na trhu již od roku 2009 a naše služby využívá řada zákazníků v České republice i v zahraničí.

HISTORIE

V roce 2009 zakládá bývalý zaměstnanec Autodesku, Rudolf Vyhnálek, cadconsulting. Nejdříve funguje jako OSVČ, v roce 2012 je pak založena obchodní společnost. V roce 2009 přibyl do firmy první stálý spolupracovník, v dalším roce přibyl další. Firma neustále roste, ať už v počtech obsloužených zákazníků, tak v počtech mailů a telefonátů či množství vypité kávy.


NAŠI KLIENTI


NAŠI PARTNEŘI

GRAITEC_NLOGO_1812


To jsme my
Aktuálně je náš tým složen z 5 stálých expertů, kromě toho spolupracujeme s dalšími specialisty

Rudolf Vyhnálek

Vystudoval SPŠS v Děčíně a po té Fakultu stavební na ČVUT v Praze. Doktorský titul získal na katedře ocelových a dřevěných konstrukcí, kde pokračoval po studiu stavební fakulty ČVUT v Praze. Od studií pracoval v projekčních kancelářích na pozici projektanta pozemních staveb. Od roku 2007 pracoval jako aplikační inženýr pro společnost Autodesk a Tech Data Distribution se specializací na software segmentu architektura a stavebnictví.

V roce 2009 založil cadconsulting. V současné době je jediným majitelem a jednatelem společnosti cadconsulting, s.r.o. a neustále pomáhá architektonickým a projekčním ateliérům nasazovat řešení Revit do jejich pracovního procesu. Aktivně se podílí na šíření informovanosti o BIMu v Čechách, vystupuje na konferencích o BIMu a je spoluautorem několika publikací zabývajících se BIMem či Revitem.

Jakub Novotný

Vystudoval SPŠS v Liberci, po které následovalo ČVUT v Praze. V průběhu studia si vyzkoušel práci kresliče a krátce pracoval jako konstruktér. Po promoci v roce 2010 začal naplno spolupracovat s projekcí di5 architekti inženýři, s.r.o., kde se poprvé setkal s aplikací Revit a prošel několika projekty různého rozsahu. Zde také započala jeho dnes úzká spolupráce s cadconsultingem.

Od roku 2011 se aktivně účastní na implementacích Revit Architecture a Revit MEP v ateliérech CMA, PM Group, Petlach, SÚPR Chmelka a Metroprojekt. Na různých typech projektů nabyl zkušenosti, které zúročuje v každodenní práci. Aktivně se zajímá o tvorbu Revit Families se všemi jejími záludnostmi.

Lukáš Cimala

Vystudoval SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí, ve studiích pokračoval na Stavební fakultě ČVUT v Praze oborem aplikovaná informatika. V prostředí projekčních kanceláří a architektonických ateliérů se pohybuje od roku 1999. Od roku 2004 začal pracovat jako projektant pozemních staveb ve společnosti COPLAN Projekt s.r.o. a s touto společností příležitostně spolupracuje doposud.

S BIM projektváním začal v roce 2007, od roku 2009 se začal v cadconsultingu zabývat implementacemi Revit Architecture. V současné době se aktivně zabývá projektováním, implementacemi Revitu, tvorbou Revit families a publikační činností. Aktivně se zajímá o vývoj aplikačních doplňků pro Revit.

Jakub Veselka

Práci s BIM (zejména v Revitu) se věnuje již od studií na Střední škole stavební v Plzni, po které následovalo studium na Fakultě stavební ČVUT v Praze. Po celou dobu se snaží rozšiřovat obzory o možnostech BIMu sobě i ostatním. Na toto téma psal Bakalářskou (Využití Revitu ve stavební fyzice, o tomto tématu přednášel příspěvek na konferenci BIM Forum 2014), i Diplomovou práci (BIM in Life Cycle of the Building – Case Study).

Již třetí rok učí ostatní studenty Revit v rámci Autodesk Academia a podílel se na tvorbě modelu projektu Air House, který se v soutěži Solar Decathlon umístil na celkovém 3. místě na světě. Mimoto je držitelem následujících certifikátů: Certified Professional 2014, 2013 a Building Performance Analysis Certificate.

Martin Bouček

Vystudoval Střední průmyslovou školu stavební v Plzni, kde se poprvé setkal s Revitem. Po absolvování bakalářského studia na ČVUT v Praze pokračuje magisterským oborem Příprava, realizace a provoz staveb na katedře technologie staveb. V době studií si vyzkoušel práci v přípravě staveb a projekci pozemních staveb.

Druhým rokem působí jako lektor v Autodesk Academia Silicon Hill, kde se snaží pomáhat studentům v začátcích a seznámit je se všemi možnostmi BIM. V současnosti se aktivně zabývá tvorbou Revit Families a využitím BIM v procesu výstavby budov. Je držitelem certifikátu Certified Professional 2015

Chcete úspěšně implementovat BIM?

Kontakt