Architektura

Twin City

Konzultace vytváření BIM modelu v úrovni DUR pro společnost Obermeyer Helika.

 

Kantonsspital Baselland

Pro společnost Cadmac byl zpracován BIM model pasportizace budovy švýcarské nemocnice ve městě Liestal. Model byl vytvářen na základě podkladů z laserscanů.

Městský stadion Karviná

Zpracování modelu rekonstrukce a dostavby fotbalového stadionu pro 7000 diváků. Projektová dokumentace pro provedení stavby.

Waltrovka Mechanica

Konzultace tvorby BIM modelu na projektu Komplexu administrativních budov v místech bývalé továrny Walter Motors. BIM technologie byla využita pro tvorbu dokumentace pro provedení stavby a koordinaci TZB.

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně

Implementace BIM technologie na projektu dostavby budovy univerzity v Ústí nad Labem. V projektu byla použita kooperace různých BIM softwarů. Nástroj Autodesk Revit byl použit na model vystrojení objektu.

Rezidence Chrudimpark

Implementace BIM technologie na objektech komplexu rezidenčních budov Chrudim park. BIM modely byly použity pro výkazy výměr a tvorby dokumentace pro stavební povolení. Model byl zpracován se zvýšeným požadavkem na detailnost modelu a obsah informací.

Centrum Chodov

Konzultace a tvorba modelu dostavby obchodního centra Chodov. Tvorba dokumentace pro stavební povolení a k provedení stavby.

Royal Atlantis Resort & Residence

Jeden z budoucích symbolů Dubaje stojící na špičce umělého ostrova Palmy. Na tomto projektu jsme se podíleli modelováním vyzdívek a sádrokartonových příček v LOD 400 a produkcí jejich výkresů.

Al Maktum

Rozšíření letiště Al Maktum (DWC). Modelace interiéru luxusní části letištní haly a obchody Duty Free v LOD 400. Projekt má být vzorem v celém regionu po stránce implementace BIM v rámci přípravy, realizace a provozu budovy, takže zde byl kladen extrémní důraz na preciznost všech modelů.

Abu Dhabi Airport

Ambiciózní projekt letiště. Podíleli jsme na modelování interiéru, například Duty Free obchodů (včetně profesí), navigačního systému, organických podhledů a dalších částí. Projekt je specifický tím, že se jedná ve velké míře právě o organické tvary a tím pádem jsou veškeré práce s modelem velice komplikované.

Městský blok Nové Lauby

Implementace BIM technologie v ateliéru “znamení čtyř – architekti” na projektu městského bloku. Model byl realizován pomocí workflow umožňující efektivní převedení modelu z podrobnosti DUR do vyšších fází projektu. Specifikem realizace modelu bylo pro týmovou práci využití mnoha licencí Revit LT.

SPEDOS

Zpracování prvků části výrobního sortimentu firmy SPEDOS s.r.o.
Posuvné dveře, karusely, bezpečnostní vstupy, sekční vrata, protipožární vrata a dveře a další.

Topwet

Zpracování BIM objektů části výrobního sortimentu firmy Topwet s.r.o., školení.

Podlahové, střešní a terasové vpusti; Záchytný systém.

Mandík

Zpracování BIM objektů pro sortiment protipožárních klapek.

HL Hutterer & Lechner

Zpracování BIM objektů výrobního sortimentu společnosti HL Hutterer & Lechner. Počet komponentních sestav – 160.

ACO Stavební prvky

Analýza stávajícího sortimentu a nastavení funcionalit. Definice vzorů pro výrobu kompletního výrobního sortimentu v Revitu. Programování – nástroj pro přímé využití vstupů z modelu v Revitu do výrobního systému firmy.

Závod na výrobu pevných a kapalných lékových forem

Implementace BIM technologie (MEP)

Comcity

Největší projekt svého druhu vznikající v době realizace na území Ruska (celková podlažní plocha přes 370.000 m2). BIM podpora, modelování, podrobné výkazy výměr. V Revitu zpracovaná dokumentace k provedení stavby.

E S L

Zpracování BIM objektů v rámci podpory projektování od společnosti E S L, a.s., která je dodavatelem těchto výměníků.