Vývoj aplikací

Zhotovíme vám aplikace i nástroje na míru

Usnadněte si práci při tvorbě BIM modelu. Vytvoříme vám na míru efektivní aplikace i nástroje pro práci s BIM modely v Autodesk Revit®.

Aktuální ceník aplikací naleznete na stránce CCapps.

Pro automatizaci opakujících se činností, navýšení produktivity práce nebo efektivní správu a koordinaci BIM modelů jsme vyvinuli aplikaci CCtools. Rozšířenou sadu nástrojů pro BIM aplikaci Autodesk® Revit®.

CCtools doplňky pro Revit – video

Aplikace sloužící k přehlednější orientaci v rodinách, jejich editaci a zpřístupňování knihoven našim klientům. Uživatelům spravujícím si vlastní lokální rodiny umožňuje pracovat s více databázemi současně. Mimo to také zaručuje, že pokud je klient připojen k internetu, nahrává si do projektu nejnovější verzi námi poskytovaných rodin.

CCpdf je automatická PDF tiskárna, která Vám díky svým pokročilým funkcím, jako jsou automatická volba formátu papíru, možnost sestavení názvů výstupů pomocí textu a parametrů či tvorba výkresových sad, usnadní hromadný tisk dokumentace včetně ořezání.

CCpdf automatická PDF tiskárna – video

Tento nástroj slouží pro automatizované hromadné převedení Revit souborů do vyšší verze, a to včetně auditu projektů.

ElumTools je nadstavbový doplněk pro Autodesk Revit, který který slouží pro návrh a výpočet denního, umělého, sdruženého či nouzového osvětlení v modelu. ElumTools jako doplněk Revitu počítá s geometrií vytvořenou v Revitu, a tudíž není nutné nic přemodelovávat nebo provádět export/import do jiných programů se stejným zaměření.